Logo MAS

Featured

Dział dystrybucji opakowań

Placeholder

OPAKOWANIA DRUKOWANE Z TEKTUR LITYCH

Dzięki ścisłej współpracy w ramach konsorcjum z Drukarnią IPAK, MAS” Sp. z o.o. może dostarczać najwyższej jakości opakowania jednostkowe dla wielu produktów różnych branż przemysłowych.

Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku i produkcji opakowań posiadamy możliwości uszlachetniania opakowania poprzez zastosowanie tłoczeń, lakierów punktowych, lakierów hybrydowych, hot stampingu, foliowania, okienek foliowych itp. Zapewniamy magazynowanie , ciągłość dostaw i realizację zamówień „na wywołanie”.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać u naszych konsultantów:

Patrycja Miotke - +48 607 681 348

Adrian Gaszczyk - +48 607 687 541 lub na stronie Drukarni IPAK - www.ipak.pl

 

OPAKOWANIA DO ŻYWNOŚCI

Oferujemy najwyższej jakości, szeroką gamę produktów do pakowania żywności, m.in. folię aluminiową w rolkach, torebki śniadaniowe, papier do pieczenia w arkuszach i rolkach, rękawy do pieczenia, folie spożywcze, woreczki do lodu, itp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę worków na śmieci, woreczki śniadaniowe, aluminiowe tacki do grilla, aluminiowe torebki do gotowania i grillowania (nowość), gąbki kuchenne , zmywaki metalowe, ścierki z mikrofibry oraz wiskozy, mopy, rekawice gumowe oraz inne artykuły do sprzątania gospodarstwa domowego.

Powyższa oferta jest możliwa dzięki ścisłej współpracy w ramach konsorcjum „MAS” sp. z o.o. z producentem wielu wymienionych wyżej produktów firmą ALEURO CONVERTING TRADE Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o produktach można uzyskać na stronie - www.aleuro.pl

 

OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Specjalizujemy się w dystrybucji folii opakowaniowych i termokurczliwych z LDPE, MDPE i HDPE. Sprzedajemy min.:

  • folia termokurczliwa i opakowaniowa (rękaw, półrękaw, taśma);
  • worki polietylenowe LDPE I MDPE;
  • folia stretch maszynowa (Standard, Power, Super Power, Ultra Power) grubość folii od 8 do 40 mic. rozciąg w zależności od rodzaju folii: 150-300%;
  • folia stretch ręczna - oferujemy folię w wagach od 1 do 3 kg z gradacją wagi wg zapotrzebowania klienta;
  • taśmy pakowe i taśmy pakowe z nadrukiem.

 

Kontakt:

tel.: +48 607 687 522

E-mail:

Top