Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.

Logo MAS

Featured

Kariera

Placeholder

Spółka MAS to dynamicznie rozwijająca się firma - duża i nowoczesna organizacja skutecznie realizująca funkcje handlowo- produkcyjne na różnych płaszczyznach gospodarki. Ludzie to JEJ siła.

Dla wielu obecnych kierowników i dyrektorów praca w firmie MAS Sp. z o.o. to był początek drogi. Zaczynało się niewinnie, po prostu – pierwsza, druga praca – pierwsza szansa, pierwsza odpowiedzialność. Wielu z nich odkryło w sobie predyspozycje i umiejętności o których istnieniu nie miało dotychczas pojęcia. Poczuli, że to dobre miejsce na zawodową realizacje. Opłaciło się. Zostali.

Czy to nie jest najlepsza rekomendacja?

Praca zawsze będzie pracą – taka prawda ale NIE MUSI być nieszczęściem a kolega z biurka obok NIE MUSI być uczestnikiem wyścigu szczurów, może być kolegą. Czasem bardzo dobrym i cennym nawet kiedy praca się kończy…

Czujesz, że stać Cię na więcej ? Spróbuj. Niczym nie ryzykujesz!

Dajemy Ci szansę - nie zmarnuj jej!

Ankieta Rekrutacyjna

Wypełnienie poniższej ankiety i przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej nie jest jednoznaczne ze złożeniem oferty pracy. Po zakończeniu procesu rekrutacji niniejszy dokument ulegnie zniszczeniu.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

I. Dane Osobowe

II. Dane Kontaktowe

III. Wykształcenie

IV. Doświadczenie Zawodowe

V. Kwalifikacje Zawodowe

Teoretyczna i praktyczna znajomość - zaznacz stopień biegłości

Język Poziom znajomości
I II III

dodaj element

Informujemy, że w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej odbywa się weryfikacja poziomu znajomości języka obcego.
Poziom I - znajomość w zakresie podstawawych zwrotów potocznych i wyrażeń dotyczących życia codzinennego
Poziom II - umiejętność płynnego i spontanicznego wypowiadania się umożliwiającego prowadzenie normalnej rozmowy, umiejętność pisemnego wypowiadania się w szerokim zakresie tematów
Poziom III - umiejętność wyrażania w sposób bardzo płynny, spontaniczny i precyzyjny; rozumienia praktycznie wszystkiego co zostało napisane lub przeczytane

VI. Plany Rozwoju Zawodowego

Administratorem danych osobowych jest MAS Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, ul. Rybnicka 42, dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „MAS” Sp. z o.o. moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz.1182) dla obecnego i przyszłych (prowadzonych w ciągu 1 roku od dnia wypełnienia arkusza) projektów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Dane, które składam dobrowolnie, są zgodne ze stanem faktycznym.

Top