Oferty pracy

  1. MAS
  2. Oferty pracy

Inżynier sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • utrzymywanie stałego kontaktu oraz bieżąca obsługa dotychczasowych klientów;
  • negocjowanie i przygotowanie ofert handlowych;
  • analiza rynku oraz monitoring działań.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne;
  • język angielski – swobodne prowadzenie rozmów, pisanie maili;
  • dobra znajomość programu 3D AutoCAD lub/i SolidWorks 3D CAD lub/i pokrewnych;
  • swoboda obsługi MS Word, Exel, PowerPoint;
  • znajomość rynku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • brak przeszkód przed wykonywaniem pracy fizycznej na zakładach klientów – pomiary, zabudowa części, podzespołów na maszynach klientów;
  • gotowość do jednodniowych krajowych podróży służbowych (kilkudniowe -sporadycznie).

To oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • stanowisko pracy w siedzibie firmy – Mikołów;
  • możliwość pracy hybrydowej – w późniejszym czasie;
  • wsparcie zespołu wieloletnich specjalistów;
  • na okresie próbnym wyznaczony Opiekun;
  • pakiety benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie do: kursów, szkoleń, języka obcego, studiów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Specjalista / Specjalistka ds. obrotu towarowego

  • Utrzymanie stałego kontaktu oraz bieżąca obsługa dotychczasowych kontrahentów;
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców i dostawców;
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami;
  • Przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych;
  • Opracowywanie oferty handlowej;
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
  • Dbałość o osiąganie w negocjacjach handlowych jak najkorzystniejszych dla Firmy warunków realizacji kontraktów.

  • znajomość języka obcego – mile widziana;
  • doświadczenie handlowe – mile widziane;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • wielozadaniowość;
  • obowiązkowość;
  • dokładność;
  • znajomość obsługi programów pakietu Office.

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń, języka obcego, do studiów;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Kontakt